Наш сайт використовує файли cookies, які дозволяють зробити роботу з клієнтом більш точної та приємно!
Бажаєте, щоб ми вам передзвонили?
Або ви можете зателефонувати нам самостійно
+38 (096) 569 67 11
Про школу
Сучасна Школа Естетики «Ольвія» відкрила свої двері для перших учнів в 2013 році. З тих пір, багато хто з наших випускників, стали не просто професіоналами своєї справи, а й поповнили ряди провідних косметологів Одеси, інших міст України та світу.

Ми впевнені, що Успішність визначається Майстерністю.

Тому, всі навчальні процеси в нашій школі сформовані таким чином, щоб отримуючи необхідні теоретичні знання, наші слухачі могли, в достатньому обсязі, відточити свою майстерність на практиці.
Ми допомагаємо кожному слухачеві осягнути всі тонкощі та секрети прекрасної професії косметолога, незалежно від віку та початкового рівня підготовки.

Навчання за кожним напрямом починається з азів, з подальшим докладним вивченням протоколів усіх процедур. Особисту увагу ми приділяємо практичним заняттям, які проходять в умовах, максимально наближених до сучасного робочого місця косметолога.

Учасники наших курсів навчаються на сучасному косметологічному обладнанні, з використанням високоякісних професійних продуктів від провідних світових виробників. Всі необхідні інструменти та витратні матеріали, на період навчання, надаються навчальним центром безкоштовно.
Наші практичні заняття підпорядковані одній меті - допомогти учасникам сформувати тверду руку й упевнені професійні навички. А це, за відгуками наших учнів, згодом дає можливість влитися в справжній робочий процес легко та без зайвого стресу.

Крім основної програми навчання, всі слухачі курсу «Сучасна косметологія» безкоштовно беруть участь в майстер-класах від представників компаній-виробників косметики для салонного догляду за обличчям. Відвідування кожного майстер-класу дає учасникам можливість поглибити рівень своїх знань і підтвердити наявність нових навичок відповідними сертифікатами.


Скористайтеся можливістю придбати затребувану професію та стати справжнім
Майстром Своєї Справи!
Наші викладачі
У вас є питання?
Напишіть нам і ми з радістю вам відповімо!