Наш сайт використовує файли cookies, які дозволяють зробити роботу з клієнтом більш точної та приємно!
Бажаєте, щоб ми вам передзвонили?
Або ви можете зателефонувати нам самостійно
+38 (096) 569 67 11
Нова професія майбутнього - косметолог
Косметолог - одна з найбільш затребуваних професій у сьогоденні, та попит на послуги якісних фахівців продовжує зростати. Поряд з web-розробниками та маркетологами, професія косметолога увійшла в загальносвітовий ТОП-50 найбільш затребуваних професій майбутнього. Навчання косметології та отримання практичних навичок скоро буде представлено міністерством освіти в державних навчальних закладах, а поки що є шанс освоїти спеціальність, пройшовши курси, і стати грамотним топовим професіоналом в цій сфері.

Школа «Olvia» представляє курси по косметології. Це шанс в найкоротші терміни освоїти складну і перспективну професію. У цій сфері постійно з'являються нові технології, удосконалюються старі методики. «Olvia» знаходиться на гребені хвилі і стежить за всіма інноваціями і впроваджує їх у процес навчання, щоб студенти мали доступ до найсвіжішої інформації.


«Olvia» - нові горизонти для майбутніх фахівців-косметологів


Після закінчення курсу ви зможете стати професіоналом у сфері косметології, що дозволить вам влаштуватися в будь-який косметологічний салон або спеціалізовану клініку. Більш того, у вас буде шанс відкрити свою справу і почати працювати на себе в якості незалежного професійного фахівця-косметолога, а це, спершу, маленька справа, в майбутньому здатна вирости в справжній салон і цілу мережу сучасних косметологічних студій або клінік. Ми допоможемо з відкриттям власної практики, проконсультуємо в нюансах і дамо поради, що дозволяють зробити правильний і потужний старт.

Косметолог - професія сьогодення і майбутнього

Одночасно з розвитком ніші підвищуються і вимоги до фахівців в умовах постійного зростання попиту і рівня конкретних фахівців. Курси «Olvia» дозволять вам переступити рівень новачка і стати відразу практикуючим грамотним фахівцем.

Записуйтеся на курси в нашу школу косметології «Olvia». Станьте першопрохідцем і справжнім професіоналом. Даруйте красу на найвищому рівні!