Наш сайт використовує файли cookies, які дозволяють зробити роботу з клієнтом більш точної та приємно!
Бажаєте, щоб ми вам передзвонили?
Або ви можете зателефонувати нам самостійно
+38 (096) 569 67 11
Від новачка до профі за 6 місяців
Раніше косметологія була направлена ​​в основному на зовнішній вплив та візуальне перетворення людини. Тепер це справжня наука майбутнього, яка приділяє однакову увагу як красі, так і здоров'ю. Косметолог - професія, яка ніколи не втратить актуальності й, більш того, стає все більш затребуваною з кожним днем.
Від новачка до профі за 6 місяців
Від новачка до профі за 6 місяців

Питання, куди піти вчитися, вирішене. Наша школа «Olvia» дає можливість стати дипломованим фахівцем в області косметології. Ми навчаємо найновішим апаратним методикам та розглядаємо в процесі проходження курсу всі новинки косметології.

Наш досвід - 7 років. За цей час ми випустили сотні фахівців, які успішно працюють і продовжують досягати нових висот у сфері косметології.

Ми робимо наголос не на кількість, а на якість, тому збираємо виключно малокомплектні групи. Всі практичні навички відпрацьовуються в групі один на одному. Одночасно ви отримуєте знання, досвід, а також проходите процедури самостійно.


Додаткові бонуси навчання в «Olvia»


Із закінченням курсів ваше навчання не закінчується, оскільки ми залишаємося надійними партнерами та консультантами для вас по будь-яких питань, пов'язаних з косметологією. Наші наставники завжди готові прийти на допомогу і дадуть відповідь на будь-які питання.

Ми стежимо за всіма новинками та апаратними методиками в косметології, впроваджуємо їх в навчання, тим самим, підвищуючи загальний рівень косметологів в країні, використовуємо сучасне та прогресивне обладнання.

З самого першого дня ви отримуєте доступ до професійної косметики, до семінарів і конференцій, які проходять в нашому місті.

Після закінчення ми також можемо допомогти з працевлаштуванням. Завдяки відмінній репутації більшість салонів та клінік з радістю готові прийняти на роботу професійних фахівців, якими стають наші випускники.

Наш курс гарантовано дозволить вам відчути себе впевнено, звертаючись з найсучаснішими апаратами, і зможете проводити ті процедури, які ще півроку тому здавалися неймовірно складними і вимагають особливого таланту.

Запрошуємо вас відвідати абсолютно безкоштовно будь-який з занять в уже сформованих групах, подивитися, як проходить процес навчання і зробити власний висновок.

Записуйтеся на навчання в нашій школі «Olvia». Це стане новим кроком у вашому розвитку, освоєнням неймовірно перспективної професії і поворотним моментом вашого життя. Щоб записатися, досить залишити заявку у нас на сайті.

Станьте косметологом, допоможіть красі врятувати світ!